Metālapstrāde

Prometal Group jau kopš 1997. gada ir labi zināms spēlētājs Latvijas metālapstrādes pakalpojumu tirgū. Piedāvājam stabilititāti, konkurētspējīgas cenas un individuālu attieksmi katram pasūtījumam.

Lāzergriešana

Lāzergriešanas tehnoloģija ļauj izgriezt jebkuras konfigurācijas detaļas no lokšņu tērauda ar ļoti augstu precizitāti. "Prometal Group" rīcībā ir divas TRUMPF lāzergriešanas iekārtas ar 3000x1500mm un 4000x2000mm lielām griešanas virsmām.

Cauruļu lāzergriešana

Cauruļu lāzergriešanu ar TRUMPF TUBEMATIC. Ar cauruļu lāzergriešanas tehnoloģiju iespējams nogriezt caurules jebkurā leņķī, sagatavot caurules metināšanai un izgriezt dažādas ģeometrijas caurumus.

Hidroabrazīvā griešana

Ar hidroabrazīvās griešanas palīdzību var sagriezt praktiski jebkuru materiālu biezumā līdz 150mm. Izplatītākie ir dažādas plastmasas, gumijas, titāns, varš, misiņš, granīts, stikls. Pats materiāls šajā procesā gandrīz nemaz neuzsilst, kas ir svarīgi, ja apstrādājamais materiāls ir jūtīgs pret uzkaršanu.

Metināšana

Metināšana ir viena no galvenajām mūsu profesionālās darbības nozarēm. Lielākām detaļu partijām piemērota tehnoloģija, — ietaupa gan laiku, gan izmaksas, nodrošinot nemainīgu kvalitāti.

CNC locīšana

Piedāvājam metāla locīšanu, iespējams salocīt līdz 3800mm garas detaļas.

Mehāniskā apstrāde

CNC frēzēšana, CNC virpošana, urbšana, vītņošana.

Individuāls piedāvājums

Sazinieties ar mums, lai iegūtu inviduālu piedāvājumu jūsu projektam.